Dejte sušičce zelenou. Tady je 5 podnětů

Sušení prádla v sušičce vás zbaví prachu, alergenů a chlupů
Pořízení sušičky předchází spousta malých rozhodnutí: budete na ni mít místo, jak moc se do ní vyplatí investovat a co energie? Univerzální odpovědi bohužel neexistují, ale nejméně ve dvou ohledech vás můžeme uklidnit. Nové sušičky konzumují jen málo proudu a zároveň jsou k prádlu šetrné. Výrazně zjednoduší váš každodenní život. Nemusíte čekat dva dny, než vám uschnou oblíbené džíny nebo polštář. Ze sušičky je vytáhnete jako nové už za hodinu. 

Prádlo ze sušičky si zamilujete. Krásně ho provoní, nadýchá a zbaví alergenů

Sušení prádla v sušičce - výhody
 1. Prádlo se snáz žehlí
  V sušičce se prádlo změkčí, takže se snadněji a rychleji žehlí. Kdo žehlí, ví, že je to výhoda k nezaplacení. 

 2. Zbaví vaše oblečení otravných chlupů
  To ocení většina majitelů chlupatých domácích mazlíčků. Chlupy ze psů, koček, králíků a morčat už nebudou zdobit každý kousek vašeho oblečení. 

 3. Žmolky, prach a alergeny v prádle se stanou minulostí
  Stejně dobře se sušička vypořádá i s dalšími dráždivými látkami. V sušičce nemají povětrnostní vlivy šanci, takže se nemusíte bát prachu ani alergenů v prádle.

 4. Nezvyšuje vlhkost v bytě
  Pokud vás doma trápí vysoká vlhkost, sušení prádla na sušáku tomu moc nepomůže. Sušička vám dokáže významně usnadnit fungování v bytě. Hned vedle prádelní šňůry venku, u které jste ale závislí na počasí. 

 5. Nemusíte používat aviváž
  Prádlo je hebké na dotek i bez aviváže. To se hodí zejména lidem s alergiemi nebo citlivou pokožkou. 
Ale buďme objektivní a zmiňme i nevýhody, se kterými musíte počítat. Sušičky zabírají hodně prostoru a jejich pořizovací cena bývá vysoká. Pokud vás tyhle nedostatky odrazují, přijďte si prádlo vysušit k nám. Zaplatíte pár desítek korun a prádlo si ani ne do hodiny odnesete zase domů. Předtím si ještě raději přečtěte, jak na to